Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Rgs Yazılım Webde Ticaret E-ticaret olarak yaptığımız bütün e-ticaret siteleri ve özel yazılım uygulamalarına anlaşma süremiz boyunca sınırsız olarak gelişmiş destek hizmeti vermekteyiz.

 

Destek hizmetimizi daha kaliteli bir hale getirebilmek için destek.rgsyazilim.com platformunu oluşturduk. Bütün müşterilerimiz yönetim panelleri üzerinden ticket açarak bize tüm taleplerini iletebilmektedir. Rgs Yazılım bünyesinde sadece destek talepleriyle  ilgilenerek müşterilerimizin bütün soru ve taleplerine çözüm üreten konusunda uzman Teknik Destek Ekibimiz yaptıkları profesyonel çalışmaları ile müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadırlar. Müşterilerimizin tercihine bağlı olarak aklınıza takılan her türlü soru işaretini destek platformu üzerinden ticket açabileceğiniz gibi telefon, e-mail olarak da bize yöneltebilirsiniz.  Aynı zamanda rgsyazilim.com web sayfamız üzerinde bulunan canlı destek üzerinden de yardımcı olmaktayız.

 

E-ticaret’ e hem yeni başlayan girişimciler için hem de bu konuda tecrübeli olsalar dahi yazılım firması değişikliği yapanlar için destek hizmeti büyük önem taşımaktadır. Her yazılım firmasının kendisine özgü bir sistemi olduğundan ya da ilk defa kullanacaklar için bir yönetim paneli eğitimi verilmesi gerekmektedir. E-ticaret sistemimiz oldukça gelişmiş bir sistem olduğundan ve ilk bakışta müşterilerimize yabancı geleceğiden kullanıcılarımıza detaylı bir yönetim paneli eğitimi vermekteyiz. Bu eğitimlerimizi kendi ofisimizde kullandığımız materyaller ile daha verimli olmasını sağlamaktayız. Düzenlemiş olduğumuz bu destek hizmeti sayesinde müşterilerimiz , e-ticaret kavramını daha iyi anlayabilmektedirler. Eğitimlerimiz sayesinde e-ticaret deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi müşterilerimize daha iyi aktarabilmekteyiz.

 

Müşterilerimize verdiğimiz gelişmiş destek hizmetleri aşağıdaki gibidir:

 

– Yönetim Paneli Eğitimi,

– Teknik Destek Hizmeti,

– Tasarımsal Destek Hizmeti,

– SEO Danışmanlığı,

– Reklam Yönetimi,

– Sanal Pos Eğitimi,

– Sosyal Medya Eğitimi,

– Google Analytics Eğitimi şeklinde olmaktadır.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin