Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

E-Ticaretin Güvenli Online Ödeme Çözümü Compay Rekabet Gücünü Artırıyor. Compay tüketicilerin internet alışverişleri sırasında kullanmış oldukları banka hesaplarıyla iletişim sağlayarak kendi kartlarından ödeme yapmalarına olanak sağlamakta ve hem tüketici hem de üyeler için yen, fırsatlar ortaya konulmaktadır. Compay ile tüketici hem kullanmış olduğu internet hesabıyla iletişim sağlayarak tüketicilerin güvenli bir ortam içinde ödeme yapmasına olanak sunmaktadır. E-ticaretin güvenli ödemesi işlemini gerçekleştirmek için alıcının ismi, işlem sonucunda meydana gelen tutar, Iban numarasıi açıklama ve buna benzer diğer veriler bu hizmete özel olarak oluşturulan ödeme formalarında beraber olarak gelmekte ve tüketicilere geriye yapmaları gereken işlem onayı bırakılmaktadır. Bu zaman zarfı içinde firma kendisine ait herhangi bir kişisel ya da finansal veri içermeden kendisine ait olacak tüm işlemleri emin bir ortamda gerçekleştirmektedir.

E-Ticaretin Güvenli Online Ödeme Çözümü Compay Rekabet Gücünü Artırıyor

E-Ticaretin Güvenli Online Ödemesi CompayCompay ile gerçekleştirilen alışverişlerde yapılan online alışverişlerde hem tüketiciler hem de e-ticaret firmaları için yüksek özellikle avantajlar kullanıcılara sağlanmaktadır. E-ticaretin güvenli online ödemesi, sitelerinde banka kartlarından ödeme yapmak isteyen kullanıcıların başına gelen yanlış banka kartlarından ödeme yapma riski bu şekilde ortadan kaldırılmakta ve bunun yanı sıra hem tüketici hem de üye işyerleri için büyük fırsatlar meydana getirilmektedir. Bunun yanı sıra yeni üyelik kurulmasına gerek kalmadan alışveriş süreci anında compayi tercih ederek kullanıcılar ödeme işlemi sırasında kısa süre içinde kişinin kendi banka hesabına bağlanarak ödeme işlemi sırasında herhangi bir risk içermeden güvenle ödeme yapmasına imkan sağlanmıştır.

E-Ticaretin Güvenli Online Ödeme Çözümü Compay Rekabet Gücünü Artırıyor

E-ticaretin güvenli online ödemesi çözümü Compay’ in vizyon odaklı ve müşteri memnuniyeti odaklı ödeme hizmetinde yer alan üye işyerlerinin ilk ortak isimleri Akbank ve Atlas Global olarak karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılının ilk döneminde ereyon, babil, lezzetli hediye, e-bebek, tatlı meyve gibi e-ticaret sektöründe adından söz ettiren diğer güçlü isimler de son zamanda bu ödeme hizmetin de kendi yerini kazanarak platforma yeni isimler kazandırmış bununla beraber 2016 için de Türkiye’ de önde gelen diğer e-ticaret firmaları da bu ödeme alternatifine kazandırılmaya ve bu skilled platform genişletilmeye çalışılmaktadır. 2015 yılı aralık ayından itibaren üye Akbank kullanıcıları compay ile hesaplarından ödeme hizmetinden fayda sağlamakta, Türkiye’ nin ileri gelen e-ticaret firmalarından bu şekilde güvenli bir skilled alışverişlerini yapmaktadırlar.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin