Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeye devam ettiren, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından birisi olan  SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kurulmuştur. Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve yaratıcılık konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun da  bölgesel tecrübesi ve bilgi birikimi ile birlikte birleştirmektedir.

Doğuş Planet, güçlü olarak devam eden ortaklık içerisinde,  e-ticaret yatırımı olarak da, binlerce markayı ve mağazayı binlerce müşteriyle buluşturan açık pazar platformu olan  “n11.com”u açmıştır.

n11.com, müşteriler tarafından güven ve kolaylık, mağazalar tarafından ise sağlanan işbirliği ve e-ticareti geliştirme çözüm odaklı bir yaklaşım izlemeye devam etmektedir.

Siz de alışverişin uğurlu olarak tanınan n11.com dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazayı barındıran n11.com’da, avantajlarla dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

alışverişin uğurlu adresi

n11.com AR-GE’ye büyük önem vermektedir. 150 kişilik AR-GE ekibi ile birlikte İTÜ Teknokent’te faaliyet göstermeye devam eden n11.com, sadece ticaret yapmayı hedeflememiş, online olarak ticaret sektöründe de mühendisler ile yeni çözümler geliştirmeyi hedef almaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda n11.com e-ticaret sektöründe de birçok yeniliklere imza atmayı başarmıştır. Müşterilerinin gözünde güven duygusunu güçlendirebilmek ve aynı zamanda telif haklarını korumak amacıyla “Marka Koruma Merkezi” oluşturmuştur. Oluşturulan “Marka Koruma Merkezi” ile “taklit” ve “sahte” ürün satışıyla mücadele edilmektedir. Ayrıca n11.com, müşterilerine çağrı yoluyla da 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. E-ticaret alanında da kendilerini geliştirmelerini sağlıyor ve kaliteli online mağazacılık için yol gösterici olmaya devam etmektedir.

Alışverişin Uğurlu Adresinin Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolama işleminin yapılması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içerisinde ürünü kargolamadığın da, müşterinin Hesabım sayfasından satın alma işlemini iptal edilebilmektedir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye herhangi bir kesinti söz konusu olmadan iade işlemi yapılacaktır.

N11 Entegrasyonu Nedir?

N11 entegrasyonu ile N11’de ürünlerinizi kolaylıkla listeleyebilir ve satışa sunabilirsiniz.

N11 Entegrasyonu sayesinde satışını yapmak istediğiniz tüm ürünlerin dilerseniz tüm bilgilerini fiyat, görsel, açıklama, kargo dahil tüm işlemlerinizi RGS Yazılım üzerinden tamamlayabilirsiniz. N11 ‘de daha önce ürün listelediyseniz o ürünleri de kolaylıkla RGS Yazılım n11 entegrasyonu içerisine çekmeniz ve düzenleme yapmanız mümkün olabilmektedir.

N11.com Entegrasyonu Avantajları

– Tek panel üzerinden ürünlerinizi kolayca entegrasyon ile aktarabilirsiniz.- Tek panel üzerinden ürün stoklarınızı kontrol edebilirsiniz.- Ürün stoklarınız eşzamanlı olarak her iki alandan da otomatik olarak düşmektedir.- Zaman ve maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.- Siparişlerinizi tek panel üzerinden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırabilirsiniz.- Günlük olarak güncellenmektedir. Bundan dolayı her sabah diğer günlere ait tüm verilere kullanıcı paneli üzerinden erişimi sağlanmaktadır.
– Ürünlerin satış oranları veya stoklarda kalan ürünlere ait tüm bilgilerin veri olarak listelenmesi ile işleyişlerin çok daha kolay olmasını beraberinde getirmektedir.
Hiçbir hesaba gerek kalmadan kar-zarar oranını ortaya çıkarken aynı zamanda yeni ürünlerin ihtiyaç durumu belirlenebilmektedir.
– Farklı ödeme araçlarının kullanılabilir olması da tercih açısından önemli bir husu olmuştur.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin