Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Morhipo.com E ticaret dünyasının en tanınmış markalarından biri olmaktaydı. Bu marka Morhipo.com ile Tchibo Türkiye arasında bir anlaşma yapıldı.

Tchibo ÜrünleTchibo Ürünleririyle İlk Defa Morhipo.com’ da

Artık Tchibo’nun yaratıcı ve de sıra dışı olmakta olan ürünleri Türkiye de ilk kez bu önemli e ticaret markası Morhipo.com da yer alacak.

 

Morhipo.com her zevke ve de bütçeye göre olan ürün çeşitliliği ve de hızlı teslimatı ile alışveriş dünyasında farkını açık bir şekilde ortaya koymuştu. Morhipo.com perakendeciliğe tamamen yepyeni bir anlayış getirmek durumunda olan Tchibo ile anlaştı.

Tchibo Ürünleriyle İlk Defa Morhipo.com’ da

Tchibo Türkiye markası yaratıcı ve sıra dışı ürünleri ile tanınmıştı. Tchibo Türkiye bir sürü alanda ürün yaptı. Bu alanlar kadın giyim , erkek giyim , çocuk giyim , spor , outdoor malzemeleri , mutfak ile ilgili her eşya ve hatta hobi ürünleri gibi bir sürü güzel ve de sıra dışı olmakta olan ürünlerdendir.

 

Tchibo Türkiye ilk defa bu zengin ürün çeşitliliğini e ticarette tanınan markalardan olan Morhipo.com ile birleştirdi ve de Morhipo.com sayesinde artık Tchibo ürünleri de internet üzerinden tüketicileri ile buluştu.

 

Ayrıca bu saydığımız alanlardan ve de yeni erkek ürünlerinde yanı sıra Tchibo Türkiye Morhipo.com üzerinden her damak tadına göre ayrı olan bir sürü bütçeye ve de zevke uygun kahve çeşitleri satışı yapacak. Ayrıca da morhipo.com üzerinden kapsüllü kahve makineleri de satmaya başlayacak.

Bu sayede artık Tchibo Türkiye de internet üzerinde tanınmış markaların yanında yerini alacak. Tchibo Türkiye’nin yeni adresi morhipo.com adlı sitenin ziyaretçileri ayrıcalık gibi olan kendilerine sunulan Tchibo Türkiye ürünlerinin keyfine çıkaracak. Artık Tchibo Türkiye de ürünlere en hızlı biçimde ulaşacak.

 

Bu ulaşma morhipo.com sayesinde olacak. Morhipo.com adlı sitenin ziyaretçileri artık hem Türkiye de ilk defa Tchibo Türkiye nin ürünlerinin internet üzerinden almanın zevkini yaşayacak hem de morhipo.com adlı e ticarette tanınmış bir markanın hızlı teslimatı ile Tchibo Ürünlerine çok rahat bir şekilde ulaşacak.

 

 

Bu nedenle artık Tchibo Türkiye adlı markadan ürün almak isteyen kişiler alışverişlerini çok rahat bir şekilde tamamlayacak.

 


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin