Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Sıkça Sorulan Sorular Modülü; E-ticaret sitelerinde var olması gereken uygulamalardandır. Bu modül sayesinde, site ziyaretçilerinin aklındaki sorun ölçüleri büyük ölçüde cevap bulmaktadır.

Sıkça sorulan sorula modülüne yönetim paneli üzerinde, İçerik yönetimi bölümünden sınırsızca soru oluşturabilmektesiniz. Her oluşturduğunuz soruya da cevap vermelisiniz. Bu uygulamada ki amaç, site ziyaretçilerinizden size yöneltilebilecek türden soruları belirleyip yazmaktır. Soracağınız sorular arasında aşağıdaki örneklerden yararlanabilirsiniz:

1. Soru: Hangi günler çalışıyorsunuz?

– Hafta içi her gün 09.00-18.00 saatleri arasında, hafta sonu Cumartesi günleri 09.00-13.00 arasında çalışıyoruz.

2. Soru: Siteniz güvenli midir?

Sitemiz SSL sertifikası güvenlik protokolü ile güvenlik altındadır. Sektördeki 10 yıllık tecrübemiz ile e-ticaret’ e yön vermekteyiz.

3.Soru: Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

UPS kargo ile çalışıyoruz.

4.Soru: Ürünüm kargoda zarar görürse ne yapmam gerekiyor?Sıkça Sorulan Sorular Modülü

Ürününüz kargo tarafından herhangi bir zarara uğradığını düşünüyorsanız, ürünü teslim almadan ve imzalamadan , paketi kontrol etmelisiniz. Daha sonra görevliyi uyarmalısınız ve ürünü kendisinin yanında açarak teslim alınız ve zarar görmüş ise rapor tutturunuz.

Online alışveriş siteniz çok fazla hit aldığında , telefonlarınız susmayacak ve bu tür durumlarda, Sıkça sorulan sorular modülü sizin için vazgeçilmez bir uygulama olacak.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin