Neden RGS

RGS Yazılım 2005 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Türkiye’de E-Ticaret konusunda öncü birçok firmanın e-ticaret çözümlerini gerçekleştirmekteyiz. Rgs yazılım olarak herhangi bir e-ticaret firmasının tüm altyapı hizmetlerini yıllık olarak üstleniyoruz.

Neden sizi tercih etmeliyim diye sorarsanız tek bir sebebi var, diğer e-ticaret sitesi hizmeti verenlerin aksine, biz size sadece altyapı hizmeti sunmuyoruz, sizlere son derece kolay bir sistem sunuyor , Google gibi birçok arama motorunda en üst sıralarda yer almanızı sağlıyor ve 7/24 uzman kadromuz ile sınırsız teknik destek hizmeti sunuyoruz.Ve bütün bunları yaparken paket haricinde hiçbir ek ücret talep etmiyoruz, çünkü her başarılı müşterimiz bize büyük mutluluk vermektedir.

 

E-Ticaret sistemimizde yer alan genel özellikler aşağıda yeralmaktadır.

 1. Birbirinden güzel yüzlerce görsel tasarım seçeneği arasından istediğiniz tasarımı seçip kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.
 2. Sistemimizin en önemli özelliklerinden biride kullanımı son derece kolay , ürün yönetimi, sipariş yönetimi ve müşteri yönetimini yapabileceğiniz bir sistem olmasıdır.
 3. Ayrıca e-ticaret sistemini kullanırken aklınıza takılan soruları cevaplamak için 7/24 uzman kadromuz hazır bulunmaktadır.
 4. E-Ticaret sitenizin arama motorlarında kolay bir şekilde bulunması sağlıyoruz, eticaret teki başarınızı artıracak en önemli unsurlardan biri arama motorlarındaki yerinizdir.
 5. E-Ticaret yaptığınız web sitesinin doğru yolda olup olmadığını, potansiyelinin ne kadarını satışa dönüştürdüğünü düzenli yapacağımız analizler ile takip edip tarafınıza rapor göndermekteyiz.
 6. E-Ticaret web sitenizin günümüz internet dünyasında geçerliliğini koruması için temel kural ve yapılara göre oluşturmaktayız. Bu kurallar google gibi arama motorlarında üst sırada çıkmanızı sağlamaktadır.
 7. E-Ticaret web sitenizde yer alan ürünlerinizin potansiyel müşterilerinize hitap etmesi gerekmektedir. Bunu size gönderdiğimiz analiz sonuçlarına göre kolay bir şekilde anlayabileceksiniz.
 8. Türkiye’deki bütün bankaların pos sistemleri , mobil ödeme , kapıda ödeme gibi birçok seçenek e-ticaret sistemimizde entegre bulunmaktadır.
 9. Yine Türkiye’deki tüm kargo firmalarını e-ticaret sisteminizde kullanabileceksiniz.
 10. Bizimle çalıştığınız sürece tasarımsal taleplerinizi ücretsiz yapıyoruz (Dipnot:Bütün tasarımın değiştirilmesi ve banner tasarımı hariç.)
 11. İhtiyacınıza yönelik ek modül yazılımı yapabiliyoruz.
 12. Trafik ve web alanı faturası göndermiyoruz.
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin