Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

 

E Ticaret Firması

E ticaret firması yazılım çalışmaları bilgi, içerik ve deneyimlerin birlikte entegrasyonu sonucu oluşmuş ve varlığını da bu yönde devam ettiren bir olgudur. Çağımızın artık bilgi evresinden  çok   bilgiyi kullanma  ve yönetme evresinde olduğunu düşünürsek İstanbul e-ticaret firması rgs yazılım yapmış olduğu çalışmalarla bu durumu kanıtlamaktadır.

Sizde İstanbul ve çevresinde ikamet ediyorsanız iyi bir e-ticaret firmasını nasıl bulabilir diye düşünmeyin İstanbul e-ticaret firması rgs yazılım oluşturmuş olduğu paketleri deneyebilir ve denemek amacıyla demo talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul E Ticaret Firması

Sizce İdeal E-ticaret Firması Nasıl Olmalı?

İdeal bir e-ticaret sitesi kullanımı kolay, sistemsel denetimlerin yapıldığı, satış için gerekli istatistikleri müşteriye sunan, ürün ekleme ve tasarımsal değişikliklerin yapılabildiği, etkileyici görsellerin bulunduğu, haber kaynaklarıyla sayfa izlenebilirliğinin sağlandığı, sipariş takiplerinin düzenli olarak yapıldığı bir sistem ideal bir e-ticaret sitesini tanımlamaya yetmektedir.

Rgs yazılım e-ticaret paketleri içerinde yukarıda sözü edilen bir çok özellik yanında sisteme entegre edilmiş yazılım  uygulaması ve tasarım seçenekleri ve özel tasarmlarıyla bir çok hizmeti sağlamaktadır.

 

Rgs Yazılımı Neden Tercih Etmeliyim?

Rgs yazılım merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Sadece İstanbul’da değil  tüm  Türkiye’de  açmış olduğu  e-ticaret siteleri  ile  de adını  duyurmuş  ve  duyurmaya  devam  etmektedir. İngilizce  ve Türkçe sağlamış   olduğu  dil  destekleri  ile   de  yurt  içinde  ve  yurt  dışında  e-ticaret /e-commerce  sitesi  açmak isteyen  global  anlamda satışı  hedefleyen  firma ve girişimciler içinde önem  arz  etmektedir.

Rgs yazılım kurumsal e-ticaret çözümleri müşterilerine iyi bir e-ticaret alt yapısı sağlarken aynı zamanda satışı  yapılacak ürünle  ilgilide  müşterilerine  gerekli  yol  haritasını  oluşturmaktadır. Bu sayede bir e-ticaret sistemi için gerekli tüm özellik ve donanımlar sağlanarak teslimi yapılmaktadır. İnternet hakkında hiçbir bilgiye sahip olmasanız dahi ücretsiz verilecek olan eğitimler ve teknik destekler sayesinde kendi internet mağazanızı oluşturabilir ardından satışa başlayabilirsiniz.

 

Rgs Yazılım E-ticaret Paketlerinin Nitelikleri Nelerdir? 

Başlangıç seviyesinden itibaren daha ileri profesyonel bilgi ve içerikte olan bu paketler müşterilerine en uygun içeriği ve kullanım kolaylığını sağlamaktadır. İstanbul e-ticaret firması rgs yazılımın paketleri ile ekonomik, bayii ve xml, en çok tercih edilen (platinium), full paket olarak kategorilendirmeyle de en uygun çözüm ve hizmet sürecini sunarak memnuniyet sağlamaktadır.

Çevrimiçi ortamda ticaret  yapan  yöneticiler  için  özel  nitelikte  yazılımlar  geliştirmektedir. Ürün yönetimi, sipariş yönetimi, kampanya yönetimi , sistem yönetimi, kargo  takibi  ve  online  takip istatistikleri ve ayarlama alanları tümevarım yaklaşımı ile eğitimlerde sunulmaktadır. Kısa ve verimli  bir  şekilde  verilmiş olan eğitimlerin  ardından  yönetim  panelini  kolaylıkla  yönetebilirsiniz.

 


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin