Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

 

En iyi e-ticaret yazılımı

En iyi e ticaret yazılımı konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Mevcut olan firmanız üzerinden veya kuracağınız firmada ne satmak istediğinizi ve ürün tedarikçinizi ayarlayın . Gerisini sizin için biz yapalım! Her şey satışa hazır gelsin.

Satacağınız ürüne en uygun alan adını seçelim. Hayalinizdeki en uygun e ticaret sitesini tasarlayalım. Kategorileri , ürün veri girişlerini ve marka yönetimini gösterelim. Sitenizi google’da üst sıralarda gösterecek yolları gösterelim. Ziyaretçi sayılarınızı , ziyaretçi raporlarınızı takip edebileceğinizi , sipariş yönetimini ve sipariş istatistiklerinizi yapalım , gösterelim.En iyi E-ticaret Yazılımı

Modern ve esnek tasarımlarla en iyi ticaret sitesi sizin olsun! İşlemlerinizi rahatça yürütebileceğiniz , 7/24 hizmet destek servisi , entegrasyona uygun ve fiyat karşılaştırma sitelerine XML verebilme uyumu , reklam haber ve içerik modülü ile satışlarını kolayca yapın. Güvenli e-ticaret yazılımı ve sistemiyle müşterilerinizin güvenle ve keyifle alışveriş yapmalarını sağlayın. Bu söylediklerimizin hepsi pakete dahildir ve extra değildir.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin