Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Ülkemizde hızlı bir şekilde yükselişe geçen e ticaret satışı sürekli yaygınlaşarak, pazar payını hızla yükseltmektedir. Bu yükseliş sürerken gelişen web teknolojileri sayesinde eticaret yazılımı ve buna destek olacak yazılımlarında kalite standardı yüksek olmak zorundadır. Şu an piyasada ücretsiz veya demo şeklinde hazır yazılım paketleri sunulmaktadır ama çoğu e ticaret yapmaya başlayan firma bu tuzağa düşerek vakit ve para kaybı yaşamaktadır. E- ticaret yazılımı nasıl yapılır diye araştırırken bile aylar süren bir çalışma gerekmektedir. Ancak e ticaret yapmayı gerçek anlamda istiyorsanız işinde profesyonel firmalarla çalışmak zorundasınızdır. Webde ticaret olarak müşterilerimize sadece e ticaret alt yapısı sunmuyoruz. Bu yapının yanında webde ticaret yaparken nasıl başarıya ulaşacağınız konusunda da size yardımcı oluyoruz.

E-ticaret yazılımı nasıl yapılır ?

E ticaret yazılımı yapmak oldukça zaman alıcı zor ve maliyetli bir seçenektir. Bu yüzden bini aşkın müşterimiz webde ticaret e-ticaret yazılımın sunduğu alt yapıyı kullanmaktadır çünkü biz profesyoneliz. Rgs yazılım ekibi  profesyonel yazılım ve sistem destek uzmanlarından oluşmaktadır. Rgs yazılım tüm müşterilerine 7/24 saat destek vermektedir çünkü biz biliyoruz ki e ticaret profesyonellik ister, sisteminizdeki en ufak bir hata sizin müşteri ve gelir kaybınıza yol açar. Bu yüzden sistem uzmanlarımız her türlü probleme mümkün olduğunca hızla müdahale etmektedir.

Güvenli e-ticaret yazılımı nasıl yapılır  ?

E-ticaret yaparken güvenlik oldukça önemlidir. Bu standartları her yazılım sağlayamaz. E- ticaret yazılımı yaparken çoğu yazılımcı güvenlik açıklarını göz önünde bulundurmaz çünkü yazılımcının görevi sistemin en hızlı şekilde çalışmasını sağlamaktır. Bu yüzden webde ticaret e-ticaret yazılımı paketleri hazırlanırken sistem uzmanları tarafından güvenlik açıklarına karşı testleri uzun zaman almıştır. Profesyonel ekibimizle rgs yazılım müşterilerine güvenli e ticaret yazılımı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bireysel olarak e-ticaret yazılımı yapmak hem büyük bir tecrübe ister hem de uzun bir süreçtir. E-ticaret yazılımı kesinlik bir ekip işidir!


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin