Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Rgs Yazılım Webde Ticaret E-ticaret Yazılım Sistemleri, 2005 yılından bu güne kadar hizmet ve ürün satışı konusunda hizmet vererek ve sürekli müşteri portföyünü genişleterek en iyi e-ticaret sistemi ve hizmetleri sunarak Türkiye’de kısa sürede en hızlı büyüyen firmalardan biri haline  gelmiştir.

Vizyonu ve misyonu gereği sürekli büyümeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini amaçlayan Rgs Yazılım Webde Ticaret Yazılım Sistemleri , müşterilerinin istekleri doğrultusunda ve satışlarını arttırmaya yönelik e-ticaret sistemini en özgün tasarımlar ve yaratıcılığı ile ortaya koymuştur. Bu nedenledir ki referansları sayesinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmıştır ve her geçen gün müşteri portföyünü gitgide arttırmaktadır.

Rgs Yazılım Webde Ticaret E-ticaret Yazılım Sistemleri ekibi; yılların vermiş olduğu bilgi birikimiyle deneyimli ve uzman bir kadroya sahiptir. Müşterilerinin hitap ettiği alıcılara kolayca ulaşmalarını sağlayacak tecrübeye sahiptir ve bu tecrübeyi tasarladıkları e-ticaret sistemi, doğrudan satış stratejileri, paket eşliğindeki eğitim ve ücretsiz destek ile tamamlayarak tüm bilgi ve deneyimini paylaşmaktadırlar. Google aramalarında üst sıralamalara gelmelerini sağlayacak tüyolar (SEO hizmetleri) ile satışlarını ve arama motorlarındaki  index sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan ve bu çalışmaların müşterilerimiz tarafından yapılmasını sağlayan teşviklerde bulunmaktayız.

Sürekli gelişen alt yapısı, yönetim arayüzünün günlük bilgisayar kullanıcılarının kullanabileceği düzeyde basitliliği, ürün ve marka listelemeleri, ziyaretçi üyelikleri , reklam alanları, akıllı e-ticaret sistemi, özgün tasarımlar, seo hizmeti , ödeme alternatifleri, web uygulamaları, xml ve entegrasyon ile ticarete çok doğru bir noktadan başlayabilirsiniz.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin