Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Değiş Tokuş ve Hibe Platformu degistirdik.comEvlerimizde kullanmadığımız eşyaları online olarak tüketiciden tüketiciye (C2C) yöntemi ile eşyalarımız, mekanları veya araçlarımızı satabiliyor ya da kiralayabiliyoruz.

 

Degistirdik.com projesi kullanmadığınız eşyalarınızı ihtiyacınız olan ya da beğendiğiniz bir eşya ile takas edebiliyorsunuz.

 

Değiş Tokuş ve Hibe Platformu degistirdik.com

 

Değiş Tokuş ve Hibe Platformu degistirdik.comDeğiş tokuş diğer bir adı ile takas platformu olarak tanımlanan degistirdik.com günümüze kadar Facebook gibi platformlar üzerinden yapılan değiş tokuş işlemlerinin merkezi haline gelmek istiyor.

 

Degistirdik.com PDI Dijital Medya Ajansı’nın sunmuş olduğu bir girişimdir. Degistirdik.com sitesi anne ve bebek, kozmetik ve kişisel bakım, elektronik, otomotiv, müzik ve kitap, ev ve yaşam, spor ve outdoor gibi farklı kategorilerde binlerce ürünü barındırmaktadır.

 

Değiş Tokuş ve Hibe Platformu degistirdik.com

Degistirdik.com sitesine yüklenen ürünler site üyeleri tarafından karşılığında alınabilecek eşyalar var ise bu gibi bilgiler ile yüklenmektedir. Bu bilgileri olmayan ürünler için ise diğer site üyeleri tarafından teklifler toplanmaktadır.

 

Degistirdik.com sadece takas edilebilecek ürünleri değil hibe edilebilecek ürünlere de ev sahipliği yapmaktadır.

 

Degistirdik.com geliştirmelerine devam etmektedir. Bu geliştirmeler arasında da konum bazlı mobil uygulamaları ile de kullanıcılarına ulaşmayı eklemiştir. Degistirdik.com sitesinin geliştirmelerini ve yeni çıkaracağı özellikleri merakla beklemekteyiz.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin