Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

B2C genel olarak bir e-ticaret sistemin son kullanıcıya ulaşması ve satış yapabilir, olmasıdır. Web üzerinde bulunan tüm e-ticaret siteleri B2C kapsamına girmektedir. B2C sisteminde müşteriler ihtiyaç duydukları ürünleri firmaların e-ticaret siteleri üzerinde bularak sipariş verebilirler. Müşteriler siparişlerde ihtiyaçlarına göre kredi kartı, havale ya da kapıda ödeme gibi seçenekleri kullanabilirler.

B2C sisteminde amaç e-ticaret sistemleri ile müşterilere ulaşmaktır. B2C ile perakende ürün satan firmalar müşterilere çok kolay bir şekilde ulaşmakta ve aynı sektördeki rakiplerine oranla büyük avantaj sağlamaktadırlar.

B2C ile firmaların elde edeceği avantajlar

Günün her saatinde müşterilerilerine ulaşabilirler.

Aracı ya da komisyon ödeyecekleri bir firma olmadan direkt müşterilerinden sipariş alabilirler.

Kendi piyasaları dışındaki piyasalara ve pazarlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Pazarlamacı , personel , kira gibi masraflar olmadan ürünlerini pazB2Carlayabilirler.

 B2C ile müşterilerin elde edeceği avantajlar

Günün her saatinde sipariş verebilirler.

Alışverişte zaman mekan gibi kavramlar olmadan alışveriş sürecini en kısa yoldan tamamlayabilirler.

Webde Ticaret e-ticaret yazılımı profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş tüm SEO çalışmaları yapılmış sağlam bir B2C yazılımıdır. Gerek tasarımlarımızda gerekse yazılımsal alt yapımızda B2C ‘ nin getirdiği avantajları kullanmaktayız. Bunların yanı sıra kullanılabilirlik ve hız, E-ticaret sistemimiz için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle gelişmiş bir cache sistemi, sipariş ve ürün yönetimini kolaylaştıran bir yönetim paneli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin