Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

RGS Yazılım olarak, müşterilerimize ilk andan itibaren ihtiyaç duyduğu sistem analizi, eğitim, sistem bakımı ve genel destek servisleri olmak üzere geniş bir müşteri desteği sunuyoruz. Müşterilerimiz e-ticaret sistemimize entegre destek sisteminden ya da online hizmet servisimiz üzerinden her an yazılım ve tasarım uzmanlarına ulaşabilmektedir.

Tüm RGS Yazılım müşterileri, destek servislerine satın aldıkları pakete bağlı olmaksızın 7-24 sınırsız erişim hakkına sahiptirler.

Destek hizmetlerimizin detayları aşağıda anlatılmıştır.

E-Ticaret Sistemi Bakım Servislerimiz ;

RGS Yazılım bünyesinde barındırdığı web sitelerini e-ticaret için optimize edilmiş özel sunucularda yayınlamaktadır. Sitelerin maksimum verimlilikle çalışmasını sağlayacak pek çok özel önlem alınmıştır. Referanslarımızda görebileceğiniz siteleri ziyaret ederek bu yüksek hızı kendiniz test edebilirsiniz. Bu önlemler gerek hız gerekse sitenin açık kalmasını en üst verimlilikle sağlamaktadır.

Ayrıca sitelerinizi barındırdığımız sunucular her gün düzenli olarak yedeklenmekte ve herhangi bir arıza ihtimaline karşı veri güvenliği sağlanmaktadır. Yine dışarıdan gelebilecek saldırılara karşın sunucularımızın başında bulunan IT uzmanları üst düzey güvenlik önlemleri ile sunucularımızı korumaktadır.
E-Ticaret Danışmanlık Desteği Servislerimiz ;

Teknik çalışmaların da ötesinde, daha verimli ve satış yapan bir site sahibi olmanız için bilgi ve tecrübemizi size aktarıyoruz.Yıllarca birlikte çalışmayı hedeflediğimiz müşterilerimiz olarak, sadece site sahibi olmanızı değil, “satış yapan” bir online mağaza sahibi olmanızı sağlamaktayız. Müşterilerimizden bize en çok teşekkürün geldiği konunun satış yapmalarını sağlamadaki desteğimiz olduğunu gururla söyleyebiliriz. Bu anlamda farklı online pazarlama teknikleri, siteye trafik sağlanması, iş dalınıza bağlı olarak site kullanılabilirliği ile ilgili ölçümler, müşterilerin istatistiksel analizi gibi konularda sürekli desteğimizi alarak iş stratejinizi geliştirebilirsiniz.

E-Ticaret Eğitim Desteği Servislerimiz ;
Kullanımı çok kolay olan e-ticaret sistemimizin sizin tarafınızdan en yüksek hakimiyet ve verimlilikle kullanılabilmesini garanti altına almak için sistemimiz ile ilgili eğitim hizmeti sunuyoruz. Ürün yönetimi, kategori yönetimi, içerik yönetimi, müşteri işlemleri, sipariş yönetimi, sistem parametrelerinin özelleştirilmesi vs. gibi başlıklar altında  sistemimizin tüm detaylarını içeren özel bir eğitimi, bizzat ofisimizde yaptığımız görüşmelerle  müşterilerimize sağlamaktayız.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin