Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Yenilikçi e-ticaretWebdeticaret Yenilikçi E-ticaret Yazılımı

Yılların birikimi ile müşteri geri dönüşlerini değerlendirerek ve modern kodlama tekniklerini kullanarak 2007 yılında tüm Türkiyede kullanıma sunduğumuz gelişmiş e-ticaret yazılımı olan webdeticaret yazılımı şimdi artık indirimli fiyatlarla.

Bu seçkin e-ticaret yazılımını tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu deneme süresince sistemin yeteneklerini ve özelliklerini çalışırken görme fırsatı bulacak ve beğeneceksiniz. Bundan eminiz.
Tüm WebdeTicaret listesini görmek için buraya tıklayın

Kolay Kullanım, “Hiçbir deneyim gerektirmez”
WebdeTicaret e-ticaret yazılımını kullanmak için uzman olmanıza gerek yok. Mağazanızı açmak için hiçbir teknik bilgi veya programlama bilgisi gerekli değil. En yeni ve deneyimsiz kullanıcılar bile bu yazılımı rahatlıkla uzmanlar gibi kullanabilirler. Türkiye çapında bu deneyimi yaşamış 1500 ü aşkın mutlu WebdeTicaret kullanıcısı bunun en açık kanıtıdır.
Devamlı Ücretsiz Güncellemeler ve Geliştirmeler

Teknik takımımız teknolojideki yeni gelişmeler paralelinde sürekli iş hayatınızı kolaylaştıracak özellikler ve yeni yollar bulup bunları WebdeTicaret sistemine dahil ederler. Bu yeni özellikleri aynı anda herhangi bir yükleme/indirme yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu güncellemeler tamamen ücretsizdir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sizin başarınız bizim başarımızdır. E-ticarette başarının sırrının, arama motorlarında üst sıralara çıkmaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Teknik departmanımız bu konuda devamlı bir ar-ge çalışması içeresinde olup, internet ortamındaki her gelişmeyi ve değişikliği takip eder ve gereken adımları atarak web sitenizin mümkün olan en yüksek seviyede kalmasını sağlar.

Bu çalışmalardan bazıları:

• İçerikten otomatik tag yaratma
• Arama Motoru uyumlu URL’ler
• Hızlı sayfa indirimi
• Ücretsiz SEO araçları
• Ücretsiz SEO başlangıç paketi


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin