Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

RGS Müşteri Yorumları

RGS ile E-Ticaret hakkında şunu söyleyebilirim; Bundan yaklaşık dört yıl önce bir arkadaşım doğum yapmıştı ve hastanede onu ziyarete gitmiştim. Hastanede kapıda bebek süsü asılıydı insanlara ikram etmek için bebek şekerleri vardı bebek yastığı, bebek sepeti falan bu tür ürünleri gördüm ve çok hoşuma gitti arkadaşıma bunları nereden aldığını sorduğunda internetten satın aldığını söyledi.

Ben de o aralar internetten neler satabilirim ne yapabilirim internetten nasıl para kazanabilirim diye düşünürken bu bende çok güzel bir fikir yarattı sonra sonra internetten internetten araştırmaya başladım gerçekten de internette çok güzel bebek şekerleri ve bebek ürünleri bebek kapı süsleri bebek süslemeleri satılıyordu biraz araştırma yaptıktan sonra bunları toptancısından nereden alabilirim en uygun alıp nasıl satabilirim diye araştırdığında Eminönü’nden toplu bir şekilde bu tür ürünleri alabileceğimi öğrendim.

RGS ile E-Ticaret

Bir gün Eminönü’ne gittim orada bebek şekeri malzemeleri ayrı ayrı da satılıyordu yapılmış hali de satılıyordu malzemeleri ayrı ayrı aldığım zaman evde bu malzemeleri birleştirip satmam gerekiyordu yapılmış olanları ilk etapta tercih ettim ve çok fazla sermayem olmadığı için ilk önce numuneler aldım bu numunelerin fotoğraflarını çektim ama bana bir e ticaret sayfası gerekiyordu bunları internetten nasıl satacaktım e ticaret sayfası da internetten satış yapabilmek için bir web sayfası da kiralayan firmalar vardı araştırdım içlerinden en içime sinen RGS yazılımın e ticaret paketleri oldu.

Yeni başladığım için küçük bir paket tercih ettim sağ olsunlar RGS yazılımdan bana çok yardımcı oldular, siteyi kurdular, tasarım istediğim şekilde oldu, çektiğim fotoğrafların hepsini yüklemeye başladım, ürünleri sattığım zaman fatura kesmem gerekiyor bir şahıs Şirketi kurdum. Önceleri internette çok fazla satış olmadı hatta birkaç ay Sabretmem gerekti sonra bir baktım bir sipariş gelmiş o kadar mutlu oldum ki açtım ilk siparişi İzmir’den gelmişti hemen numuneyi ait olan ürünleri gittim tabi ilk önceleri gidip kendim alıyorum ama daha sonra kargoyla bana göndermelerini istedim aldım onları bir güzel müşterime gönderdim ilk satış beni çok heveslendirdi daha çok ürün eklemeye başladım daha çok reklam vermeye başladım git gide satışlarım arttı her geçen gün  bir  önceki günden daha fazla satış yapmaya başladım.

Şu anda günlük 30 ‘dan fazla sipariş alıyorum. İnternetten satış yapma maceram bu şekilde oldu Sizlere tavsiyem iyi bir e-ticaret firması ile çalışmanız çok sabırlı ve kararlı olmanız vazgeçmemeliyiz ve de çok çalışmamız.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin