Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Ofix.com adlı sitesi ile ofis ve kırtasiye malzemeleri, tüketici elektroniği, teknolojik sarf ürünleri, gıda tüketim malzemeleri, yapı market malzemeleri, mobilya ürünleri, ambalaj ve hijyen için gerekli malzemelerin yer aldığı ürünlerin yanı sıra ofise yönelik temel ve yan ürünlerin karşılandığı müşteri memnuniyetini hedef alan e-ticaret sitelerinden biridir. Merkezi İstanbul’ da yer alan şirket 2012 yılında kurulmuş ve o zamandan beri müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Ofix.com dünya markalarına kafa tutuyor, üzerinden İstanbul üzerinden vereceğiniz siparişlerde istemeniz halinde 7.90 TL değerinde  ödeme yaparak aynı gün elinize alabilirsiniz. İş yaşamı içinde yaşanılan stres ve günlük yorgunluklardan ofis için gereken ihtiyaçlarını karşılamaya fırsatları kalmayan kişiler e-ticaret siteleri üzerinden bu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadırlar. Ofix.com sitesinin geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken bunun yanı sıra aynı gün kargo teslimatı ile de site üzerinden alınan siparişlerin kargo teslimatlarını aynı gün içinde gerçekleştirmeye başlamıştır. Ofix.com dünya’ da e-ticaret sektöründe saylı şirketin uygulamakta olduğu bir çalışmayı faaliyete geçirmeye karar vermiştir. Şirketin kendi resmi web sitesi üzerinden saat 12:00’ a kadar verilen siparişlerde aynı gün en geç saat 18.00’ a kadar ofix sitesinin kendi özel araçları ile müşterilere siparişlerinin teslimatı yapılmaktadır.

Ofix.com Dünya Markalarına Kafa Tutuyor

2014 yılının ilk dönemlerinde hedeflemiş olduğu gibi aynı şekilde büyümesine hız kesmeden devam eden ofix.com online mağazası ile satışa başlayarak devamında kendi perakende marketlerini açarak Türklerin ilk başarılı uygulamaları arasında yer almaktadır. Kurmuş olduğu perakende satış dükkanları ile müşteriyle aynı zamanda fiziksel temasla iletişim kurmayı hedefleyen Ofix.com son zamanlarda dükkan sayısını da arttırma yoluna gitmektedir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti noktasında da ayrı bir yer bulmayı hedefleyen Ofix.com yaptığı ve aldığı kararla her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Ofix tarafından son zamanlarda yapılan bir yenilik daha kalemlik.com sitesinin kurulmasıdır.

Ofix.com Dünya Markalarına Kafa TutuyorOfix.com dünya markalarına kafa tutuyor, tarafından kalem ve kırtasiye ihtiyaçlarına yönelik yeni bir e-ticaret atılımı olan kalemlik.com kurulmuştur. Kırtasiye ihtiyaçları çok olan ya da kırtasiye giderleri hiç bitmeyenlere özel yeni bir sanal mağaza kuruldu. Kalemlik.com sitesi ile yeni bir atılım yaparak kalem ve kırtasiye ürünleri satmaya karar veren Ofix, müşteriler tarafından çok tercih edilmesi ve kısa sürede tüketilmesi nedeniyle önde olan sanal mağazalardan bir tanesidir. Uygun fiyatları ve zengin ürün çeşidiyle de müşterilerinin ihtiyaçları noktasında onların gözlerine doyuran site kalemlik.com sitesi ile müşterilerinin daha çok memnun etmektedir.

Ofix.com Dünya Markalarına Kafa Tutuyor

Ofix.com sitesinin pazarlama müdürü olan Gökhan Avcı tarafından yapılan açıklamalara göre kalem ve kırtasiye ihtiyaçlarının Ofix.com üzerinden gelen tüm satışları genel olarak ortalamanın % 6’  sını kapsamaktadır. Hayali kurulanın tam aksi şekilde kalemlik.com yukarıda paylaşmış olduğumuz oranı bu alan üzerinden karşılamak yerine bireysel kullanımın fazla olduğu bu kategoriler de ki satışlarının yükseltme yoluna gitmektedir. Aksi halde kalemlik.com’ un, Ofix.com’ dan en belirgin ayıran farkı şirketler yerine bireysel kullanıcıları tercih etmek istiyor olmasıdır.

Her tarzdan kalem hobisi olan ya da kalem koleksiyonu yapana hitap eden sitede farklı kategorilerde yer alan binlerce kalem çeşidi sunulmaktadır. Bu kategoriler arasında sadece kalem değil bunun yanı sıra deri ürünler, defterler ve dosyalar, çantalar, her türlü boya malzemelerinin ve kırtasiye ürünleri satışa sunulmaktadır. Kırtasiye ürünlerine ilgi duyanların yakından takip ettikleri mağazada yer bulan markalar arasından Moleskine, Artdeco, Rotring, Benetton, Globox, Edding, MadPax, Piano, Picador, Yener, Waterman, Shuter, Sindy, Tratto, Scotch ve daha birçok sayısız marka yer almaktadır.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin