Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Netahsilat Ödeme Sistemi Entegrasyonu. Günümüzde hızla artan kredi kartı kullanım oranı işletmeleri farklı çözüm arayışına itmekte.

 

Netahsilat firması tarafından geliştirilen bu ödeme sistemi firmaların tahsilât süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

 

Netahsilat Ödeme Sistemi hem güvenlik önlemeleri alınmış hem de bütün bankaların ve diğer online ödeme sistemlerinin entegre edilebildiği bir ödeme sistemdir.

 

Netahsilat Ödeme Sistemi muhasebe programları ile de entegre bir şekilde çalışmaktadır.

 

Netahsilat Ödeme Sistemi SMS ile tahsilât, dövizli tahsilât, , mail ile tahsilât, çok dil gibi birçok özelliğe sahiptir.

 

Netahsilat ödeme  ile tek çekim ya da taksitli tahsilât yapabilirsiniz. Ülkemizde hizmet veren tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksite kadar işlem yapılabilir.

 

Netahsilat Ödeme SistemiNetahsilat Ödeme Sistemi Nasıl Kullanılır?

Netahsilat ödeme sistemini kullanabilmek için en önemli ilk şart elbette bir şirket sahibi olmanız olacaktır.

 

İlk gerekli şartı yerine getirebiliyor iseniz sadece 1 iş günü içerisinde Netahsilat tarafından ödeme sayfanızın kurulumu tamamlanmaktadır.

 

Daha sonra yapılması gereken işlem aldığınız sanal posların entegrasyonudur. Bu işlemlerin ardından sanal pos hesabınıza istediğiniz yerden kredi kartı ile ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Netahsilat ödeme sisteminde 20 bakanın sanal posu bulunmaktadır. Netahsilat ödeme sisteminin sunmuş olduğu 20 bankanın sanal posundan dilediğinizi seçerek bayileriniz ve müşterilerinizden kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli bir şekilde tahsilât yapabilirsiniz.

 

Firmanıza özel olarak açılan bir ödeme giriş ekranına bayi ya da müşterileriniz üyelik bilgilerini yazarak sisteme giriş sağlayabilirler. Ayrıca üye olmadan da bayi ve müşterileriniz ödemelerini kolay bir şekilde yapabilirler.

 

Netahsilat Ödeme Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

  • Bayi ya da müşteriniz karşısına gelen ekranda ödeyeceği bedeli yazar.
  • Ödemek istediği kredi kartı ve taksit seçeneğini seçer.
  • Kredi kartı bilgilerini girer.
  • Ödemeyi Tamamla butonuna tıklar ve ödeme tamamlanır.

 

RGS Yazılım AR-GE ekibi tarafından entegrasyonu tamamlanan Netahsilat ödeme sistemini sisteminize entegre etmek için Netahsilat dokümanımızı inceleyebilirsiniz.

 

Netahsilat ödeme sistemi entegrasyonu e-ticaret paket özelliklerimiz kapsamında olmayan bir entegrasyondur. Netahsilat ödeme sistemi entegrasyonu için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin