Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Markalar için Yeni Pazarlama Kanalı PaslakazanMarkalar için Yeni Pazarlama Kanalı Paslakazan

Alışveriş yapmadan önce ne kadar çok internet araması yaparsak yapalım, tanıdığımız insanların yönlendirmeleri güven odağında her zaman bir adım öne çıkar.

 

Pasla Kazan da bu gerçekten yola çıkarak kullanıcılarının yakın çevresini belli marka ve hizmetlere yönlendirmesini ve bu sayede ek elde etmesini sağlıyor.

 

Markalar için Yeni Pazarlama Kanalı Paslakazan

Yani PaslaKazan bir potansiyel müşteri bankasıdır.Çevrenizde ki tanıdıklarınızın taleplerini markalara paslayarak, onlar satınca siz de para kazanın.

 

Ayrıca kendini de müşteri olarak paslayabilir ve işlemin satış ile sonuçlanmasıyla PaslaKazan’dan kazanç sağlayabilirsin.

Özkan Yılmaz öncülüğünde 4 kişilik bir ekip tarafından kurulan Pasla Kazan, aslında bildiğimiz gelir ortaklığı modelinin farklı bir yorumu.

 

Kullanıcılar Pasla Kazan’da bir hesap oluşturarak yakın çevresini direkt satış kanalına yönlendirebiliyor.

Markalar için Yeni Pazarlama Kanalı Paslakazan

 

Yönlendirilen müşterileri karşılayan Pasla Kazan ekibi de başarılı satışlardan belli bir payı yönlendiren kişiye aktarıyor.

Markalar için Yeni Pazarlama Kanalı Paslakazan

12 binden fazla üye kaydı alan Pasla Kazan’ın şu anda yüzde 70’i en az bir kez ‘paslama yapan’ 6 bini aşkın aktif üyesi bulunuyor.

 

Yönlendirmelerin yüzde 40’ı satışla sonuçlandırılıyor ki bu oranın diğer müşteri çekme kanallarına göre oldukça yüksek olduğu görülmektedir.

 

Kullanıcılar teknoloji, iletişim, finans, sigortacılık ve çeşitli internet servisleri için yönlendirme yapabiliyor ki hangi markanın ne kadar kazandırdığı Kazandıran Markalar şeffaf şekilde yayınlanıyor.

 

PaslaKazan, Bugüne kadar 11 bin yönlendirme aldı

 

Pasla Kazan’ın ana hedefi hem ‘internetten para kazanma’ dendiği zaman akla gelen ilk platform olmak hem de markalar için en güçlü satış kanalı olabilmektir.

 

Bu noktada yapılan yönlendirmelerin ne kadar samimi ve avantajlı olduğu ise tartışılabilmektedir.

 

Eğer çevrenizde çokça fikir danışılan biri olduğunuzu düşünüyorsanız PaslaKazan‘a üye olarak ek gelir elde edip edemeyeceğinizi test edebilirsiniz.Pasla Kazan blogunda da işinize yarayacak bilgileri bulabilirsiniz.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin