Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

Kale Kilit E-ticaret Mağazasını AçtıGüvenliğin adı olarak da bilinen Kale Kilit e-ticaret mağazasını açtı, kullanıcıyla artık internet üzerinden de işlerini yürütecek. Her 3 evden 2’ sin de tercih edilen marka tam altmış üç senedir her daim yanında olan hedef kitlesiyle silindir kategorisinde yer alan ürünlerini ve güvenlik çelik kasa ürünlerini internet ortamı üzerinden de satışa çıkarmaya karar vermiştir. Önce klikle sonra kilitle sözleriyle hayatımıza yer edinen Kale kilit hayatımızı kolaylaştırmak ve her alandan bize ulaşmak için e-ticaret sektörüne adım atarak online mağazasını açmıştır.

Hem satış ile hem de montajlama işlemleriyle sektörde bir ilke imza atan www.benimkalem.com.tr ile kale kilit rakipleri arasında yine kendi farkını bir adım öne çıkarak göstermektedir. Türkiye’ de güvenin ilk adresi olan ve her üç evden ikisinde mutlaka tercih edilen kale kilit müşteriyle artık online olarak ulaşma imkanı da sağlamıştır. Türkiye’ nin önde gelen kilit firmaları arasından yer alan Kale kilit’ in ürünleri web sitesi üzerinden halkın beğeni ve satışa çıkarılmıştır.

Kale Kilit E-ticaret Mağazasını Açtı Sonunda

Önce klikle sonra kilitle replikleriyle aklımıza kazınan işletme ürünlerini ve hizmetlerini internet üzerinden kullanımı sunmuştur. Fiziksel mağazaya gitmenize gerek kalmadan kale kilit güvencesi ile ürünlerinizi internetten almanız artık son derece idealdir.  Kale Kilit’ in 63 senedir yanında ve ona destek olan müşterilerine en özel hediyesi ise internet ortamından ürün satın alan müşterilerine montajın ücretsiz olarak yapılmasıdır.

Bu uygulama ile Kale kilit müşterilerine internet ortamı üzerinden hem ürün çeşitlerini hem de satın alınan ürünlerin yanında vermiş olduğu hizmetleri sergilemektedir. Vermiş olduğu montaj hizmetinde bir ücret talep etmediğini dile getirerek sektöründe bir ilki yerine getiren firma müşterilerine kolaylık sağlamak ve güvenli bir ortam yaratmak için web sitesini kurduğunu belirtmektedir. Yine şirketin online web sitesini tercih edenlere güzel bir avantaj olarak aldıkları ürünlerden kargo bedeli talep etmeyeceklerini belirten firma ilk olarak müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır.

E-ticaret’te Yeni Başlangıçlar; Kale Kilit E-ticaret Mağazasını Açtı

Firma yine web sitesi üzerinden ayın ürünü uygulaması yapacak ve müşteriler indirimli ürünlerden fayda sağlama fırsatı yakalayacaklardır. 63 yıl boyunca firma kendini sürekli olarak yenileyerek, teknolojileri yakından takip ederek ve modernleşme içine girerek ürünlerin teknolojisinden, satışına, pazarlamadan vermiş olduğu diğer hizmetlere kadar zamanın şartlarına uyum göstererek rakipleri arasında kendine has farkı ile kendini ön plana çıkararak ilerlemeye devam etmektedir. Firma, pazarlama departmanında hem büyük şirketlere hem de tekil müşterilerime yönelik satış teknikleri ortaya koymaktadır. Bunlar arasında şüphesiz en dikkat çeken uygulaması ise dijital pazarlama alanıyla ilgili çözümler ortaya çıkarıyor olması ve ölçümlenebilir, hızlı ve etki dönüşlerle karşılaşması olarak ifade edilmektedir.

Marka 1953 yılında atağa geçmiş, 1979 yılında İstanbul’ un Güngören semtinde üretim tesisleri ile adını duyurmuş ve 1988 yılında tüm firmaları kendi bünyesi altına alarak büyük yatırımlar ile hız kesmeden ilerlemeye devam etmiştir. Şimdi firma altında çalışan beş ayrı firma yer almaktadır. 2015 senesini  470 milyon tl ciro ile sonlandıran firma, dönem boyunca 48 milyon USD değerinde ihracatı ile de Dünyanın her kesiminde 100’ den fazla ülkede adından söz ettirmektedir. Marka İMMİB tarafından ihracat noktasında toplam on kez İhracatın Yıldızları Ödülünü almaya hak kazanmıştır. Almış olduğu bu ödüllerle de Rusya ve Suudi Arabistan Ülkelerinde ki payında % 10’ luk bir artış yaşatmıştır. Sadece Türkiye’ de değil Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’ nın da tercihi haline gelen marka pazar da birçok Ülkeye rakip hale gelmiştir.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin