Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

İletişim gönderileri modülü bütün online alışveriş sitelerinde yer alması gereken bir uygulama modülüdür. Bizler Rgs Yazılım olarak kurulumunu yaptığımız bütün e-ticaret sitelerinde “İletişim Gönderileri modülüne” yer veriyoruz.

Müşteriler arasında bir bağ yakalamanın bütün yolları iletişimden geçer. İletişimsiz bir satış veya pazarlama düşünülemez. Hayatın her evresinde iletişim önemli olduğu gibi online alışveriş siteleri için iletişim çok önemlidir, Çünkü online alışveriş yöntemi ile müşterinizle yüz yüze gelemezsiniz. En iyi ihtimalle satış sonrasında müşteriniz ile telefonda konuşabilirsiniz. En önemli ayrıntı ise müşterinizin satın alma işlemini gerçekleştirmesi için iletişime geçmesidir. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapacak olan müşteriler, satıcıya karşı bir güven duymak isterler. Bu güven duygusunu pekiştiren olgular mevcuttur, iletişim adresi , telefon numarası , SSL sertifikası vb. Ziyaretçiniz sitede gezinirken, ürüne ait stok bilgisi sormak isteyebilir veya ürün özelliği hakkında aklına takılan bir şey olabilir. Bu yöntem için de genellikle ya telefon ile ararlar ya da iletişim gönderileri modülünü kullanırlar. Genellikle ziyaretçiler alışverişlerini işten çıktıklarında arta kalan zamanlarda yaptıklarından size telefon ile ulaşma ihtimalleri düşüktür. Tam da bu durumlarda iletişim gönderileri modülü bir kurtarıcı görevi üstlenmektedir. Bu sayede müşterilerinize güven duygusunu hissettirebilirsiniz ve ürünü satışa çok daha kolay dönüştürebilirsiniz.

Müşterileriniz iletişim gönderileri modülüne, Bize Ulaşın ya da İletişim bölümünden ulaşabilirler. Bu alanda müşterilerinizin size ulaşabilmeleri için İsim Soyisim , E-mail ve Mesaj metni bulunmaktadır. Buradan size mesaj gönderebilirler. Gönderilen mesajları da yönetim panelinden, İçerik Yönetimi alanındaki iletişim gönderileri bölümünden görebilirsiniz.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin