E-İhracat Paketleri

E-İhracat Paketleri

e-ihracat paketleriE-İhracat Paketleri ürünlerimizi yurtdışı pazarlarda kolayca satabilmeniz için size özel gelişmiş e-ticaret modülleri ile donatıldı. Tercih etmiş olduğumuz e-ihracat paketi size sadece bir e-ticaret sitesi sunmanın yanı sıra bölgesel fiyatlandırma, çoklu dil ve çoklu para birimi desteği pazaryerleri ile entegre çalışma gibi birçok özelliği kapsamaktadır.

Bu özelliklerin tümüne sahip olmak için e-ihracat paketi seçimi yaparken dikkat etmeli, aradığımız özelliklerin ya da ihtiyaçlarımızın neler olduğunu tespit etmeli, satın alacağımız e-ticaret paketinde yer alıp almadığına dikkat etmemiz gerekmektedir.

E-ihracat sektöründe giderek çoğalan firmalar arasında ihtiyaçları tam olarak karşılayacak, % 100 SEO uyumlu altyapıya sahip e-ihracat paketlerinin sayısı oldukça azdır.

RGS Yazılım e-ihracat paketleri diğer firmaların aksine ihtiyaçlarınıza yönelik, % 100 SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir e-ihracat yazılımıdır. RGS Yazılım E-ihracat paketlerinde kullanıcılarına bir çok gelişmiş özellik sunmanın yanı sıra yaptığı kampanyalarla belirli dönemlerde müşterilerine özel tasarım hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

RGS Yazılım e-ihracat paketleri ile birlikte kullanacağınız hazır tasarımların tümü mobil uyumlu konsept tasarımlardır. Paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

E-ihracat Paketlerimiz hakkında karar veremezseniz ya da listede olmayan özellikler için bizi arayın.
Tüm e-ihracat paket özelliklerinde Corporate E-Ticaret Paket özellikleri bulunmaktadır.
Tüm e-ihracat paketlerinde kredi kartları ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin