Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

 

Dinamik Sitemap Özelliği;

Site haritası arama motorlarının sitenizdeki bağlantıları taraması ve daha verimli bir şekilde indekslemesi için kullanılan bir araçtır. Sitenizdeki tüm linklerin düzenli bir şekilde yer aldığı xml uzantılı bir dosyadır. Genellikle sitemap.xml şeklinde sitenin ana dizininde yer alır.

Webde Ticaret Sistemi’ nde site haritası; Otomatik oluşturulur ve eklediğiniz ürün, makale, haber gibi içerikleri barındıracak şekilde belli periyotlarda bir güncellenir. Arama motorları da sitenizi her ziyaretinde site haritasını kontrol eder. Dinamik site haritasının size sağlayacağı avantaj, arama motorları tarafından farkedilecek olan sürekli güncellenme durumudur.

Site haritaları sitelerin arama motorları tarafından daha düzenli bir şekilde indekslenmesine imkan verir. Anahtar kelimelerle yapılan aramalarda, sitenize ait sonuçların, arama motorlarının sonuç sayfalarında düzenli bir şekilde listelenmesi sağlanır. Bu da kullanıcının hedeflediği bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlaması açısından verimlidir.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin