Bizden HaberlerE-TicaretE-Ticaret Bilgi Bankası

bukoli kapandıBukoli Kapandı! Bukoli, Borusan Holding  tarafından hayata geçirilen girişimdir.

 

Bukoli, kullanıcılarına göndermiş olduğu e-mail ile hizmetlerini durduklarını açıklamıştır.

 

Bukoli tarafından yapılan, resmi açıklamaya göre müşterilerinin 30.06.2017 Cuma gününe kadar verecekleri siparişleri teslim edeceğini ve bu tarihten itibaren hizmetlerini tamamen sonlandıracaklardır.

 

Bukoli Kapandı!

Bukoli, online alışverişlere özel olarak geliştirilen teslimat girişimi olarak kurulmuştur. İlk zamanlarda mahalle esnaflarını kargo teslim alma noktası olarak kullanan girişim son zamanlarda kendisine ait Bukoli teslimat noktaları (kutuları) da açmaya başlamıştı.

 

Borusan Lojistik , bu zamana kadar İstanbul’un tüm noktalarını kapsayacan bir hizmet ağı oluşturulmuştur. Bukoli, geçen haftalarda kapanan markafoni ile ürün teslimatı konusunda bir iş birliği yaptığını ve aynı gün teslimat hizmeti sunmak için bir adım attıklarını da belirtmeden geçmek istemeyiz.

 

Bukoli Kapandı!

 

Bukoli’nin hizmetine son verdiği ile ilgili yaptığı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz. Bukoli ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

“Değerli müşterimiz,

Şirketimizin inovatif iş modellerinden biri olarak 2014 yılında faaliyete geçen ve geliştirmek için hepimizin canla başla çalıştığı Bukoli operasyonunu bugün itibarı ile sonlandırıyoruz.

Bukoli’yi tüm taraflar için en fazla değer yaratacak şekilde sürdürmemiz mevcut pazar koşullarında maalesef mümkün olmadı.

Bugüne kadar büyük bir mutluluk ve heyecanla sürdürdüğümüz iş birliği için size teşekkür ederiz. Bu süre zarfında, sizin işiniz için değer yaratmış ve büyümenize katkıda bulunabilmiş olmayı ümit ediyoruz. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize!

Sitenizdeki teslimat seçim opsiyonları arasından Bukoli’yi ivedilikle kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bukoli operasyonuna son verme kararımızın işiniz üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi olmaması için gerekli tüm önlemler tarafımızdan alındı. 30 Haziran 2017 tarihine kadar siteniz üzerinden verilen Bukoli opsiyonlu tüm siparişleri teslim etmeye devam edeceğiz.

Borusan Lojistik olarak inovasyona yatırım yapmaktan, katma değeri yüksek yenilikçi hizmet ve iş modellerini hayata geçirmekten vazgeçmeyeceğimizi özellikle bilmenizi isteriz.

Dijital teknolojileri en etkin şekilde kullanan yeni hizmetlerimiz ve iş modellerimizle yollarımızın bir gün tekrar kesişeceğine içtenlikle inanıyoruz.

Bize olan güveniniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla”

 


Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Ücretsiz Deneyin

Tüm gelişmiş özelliklerine göz atın

Demoyu İnceleyin